2018.a lõpus olin ma jõudnud seisu, kus ma läksin oma elukaaslasest peaagu lahku, mul oli kõrvalsuhe, mul oli tugev alkoholisõltuvus, ma suitsetasin, mul oli depressioon, elus polnud mitte midagi head, ma olin sõpradest eemaldunud. 

Pinged minu sees olid suureks väga suureks kogunenud, ma ei saanud enam enda ega oma mõtetega hakkama, ma tundsin süüd kõikide asjade pärast, ma tundsin häbi enda pärast, et ma selline olen. Ma olin endaga päris ummikus. Suur päästja oli alkohol, sest see lõõgastas ja ma julgesin purjus olles inimestega suhelda. Purjus olles kadus ära süü- ja häbitunne. Kaineks saades need tunded muidugi võimendusid ja et nad ära kaoksid, oli jälle alkoholi tarvis. Mul oli reaalne vajadus alkoholi järele.

Sellest tulenevalt tulid igasugused tervisehädad. Ma magasin halvasti. Sõbrad hakkasid minust eemale hoidma, sest ma võtsin nendega ühendust ainult purjus peaga ja tavaliselt jõin ma ka üle, nii et ma ei olnud meeldiv kaaslane. Ma ei seisnud purjus peaga püsti, kukkusin end lõhki. Ma olin omadega päris ummikus. Elu oli üks kannatus ja nõiaring, millest ma arvasin, et ma ei saa kunagi välja. Ma PÄRISELT arvasin, et ma ei saa alkoholismist kunagi jagu ja ma lõpetan padujoodikuna. Jah, alkohol oli minu kõige suurem probleem. 

Ma tol ajal tööl ei käinud. Ma ei tundsin, et ma ei tahagi kunagi tööd teha. Ma ei teadnudki, mis tööd ma üldse teha tahan. Kodus oli nii mõnus olla ja juba poolest päevast veinipudel lahti teha. Järgmisel päeval sai rahulikult pohmelli põdeda, sest polnud ju vaja kuhugi minna. 

Olin proovinud erinevaid teraapiaid, käinud psühholoogi juures, aga midagi ei toiminud ja ma läksin oma vana eluviisi juurde alati tagasi. Täitsa juhuslikult leidsin energiatöö. Panin aja kirja. Päris hirmus oli ka, mitu korda mõtlesin aega tühistada. Kuid läksin ikka kohale. Juba pärast esimest energiatöö seanssi tulid imelised tulemused. Tulemus oli nii võimas, et ma praktiliselt päeva pealt jätsin alkoholi joomise. Hakkasin endaga tegelema ja probleemid hakkasid lahenema. Ma leidsin jälle mõtte elamiseks ja elu nautimiseks. 

 

Toon välja mõned kõige suuremad muutused oma elus:

– Ma sain alkoholikuradist vabaks;

– Ma sain suitsetamisest vabaks;

– Minu tervis on oluliselt paranenud;

– Olen siiamaani oma elukaaslasega koos ja meie suhted on totaalselt paranenud;

– Ma saan öösiti hästi magada;

– Minu kehakaal on stabiilne;

– Ma teen seda tööd, mida mulle meeldib teha;

– Laps on terve; 

– Mulle meeldib elada. 

Täna olen ma täiesti uues kohas oma eluga. Nüüd olen ka mina ise energiaterapeut ja teen energiatööd. Ma aitan inimestel nagu Sina teha muutusi oma elus ja asjad paigalseisust liikuma panna!

Annika Õige - Minu lugu