Tere,

Ma ei olegi kunagi väga avameelne ega aus olnud oma probleemi suhtes alkoholiga. Seda nii oma perele ega sõpradele ega suhetele möeldes. Ma pean selle all silmas seda, et kõik nad on teadnud ja näinud, kuidas ma tarvitan ning selle juures ei ole teinud keegi neist sellest suur probleemi. On lihtsalt öeldud, et tarvita möistuse piires ja ainult kokkusaamistel või pidudel või tähtpäevadel.. Või klaasike vms romantika öhtutel, et luua väheke lödvem meeleolu .. Romantika !!!!

Kuna olen restoranides ja ööklubides ja baarides töötanud ja sealjuures väga noorena, siis ka seal oli ju mõte, et peale tööd või selle ajal või enne seda, ei tea kaks-kolm pitsi midagi, peaasi köik on kontrolli all… Ja kuna köik olid önnelikud ja töö oli tehtud, siis ei pööranud keegi sellele väga tähelepanu.

Aga tegelikuses ju ei olnud… Järgmisel hetkel, enesele teadvustamata, oli alkohol osa mu igapäevast. Ma ei vajanud põhjuseid peale tööpäeva vötta 2-3 pudelit tee peale ja sama uuesti kodus. Ma ei vajanud pöhjendusi enda ega kellegi teise ees.. Et miks ma välja minnes vötan vee asemele ölu… näiteid on miljon.

Muidugi rikkus see ära päris palju söprussuhteid aga ka erootilisi ja intiimsuhteid… Mille üle ma ei ole uhke ja mida ma kahetsen… Tol hetkel ma lihtsalt ei tajunud seda nii. Neiudega koos olles lihtsalt köik oli okey ja kuna meeleolu loomiseks läbi romantika, läks ikka möni drink, siis tundus köik chill.. AGA SEE EI OLNUD NII.

Seansid Annikaga aitasid mul möista seda, et ma pögenen reaalsuse eest, peites ennast pudelisse – kardan olla selge peaga seltskonnas, kus ollakse minu suhtes ausad. Ma pögenen selle eest, et kaine peaga ei ole ma sama löbus ja jutukas, tore ega vahva, avatud ega üldiselt peohing..

Et ma otsin lahendusi pudelist, et olla köigiga, kes natuke võtavad, samal lainel.. Et alkohol on vajalik selleks, et mina möistaks neid, aga veel enam… et nemad möistaks mind.

Annika seanssid panid mind möistma, et ma läbi “pudeli ” pögenen enda ja reaalsuse eest. Et ma soovin näha köike palju ilusamalt, kui see on… Alkohol oli mu päästeröngas muredest era- ja sotsiaalelus.. et nendele mitte möelda .

Annika seansid panid mind möistma, et köik see, mida ma enda peas kardan ehk teiste arvamus minust, nende tunded ja mötted ja möistmine minust, nende nägemus minust… ei muutu paremuse poole, kui ma nendega koos joon (ja liiga palju).

Annika pani mind möistma, et alkohol üheski olukorras ei paranda teiste nägemust minus. Olgu see lihtne sünnipäev või kinoöhtu või niisama ajaveetmine või… intiimne öhtu.

Ma arvasin kuskil alateadvuses, et see on viis lödvestumiseks ja enda mötete lihtsustamiseks aga ei..

Annika pani mind möistma, et ma kardan ja olen hirmul köige selle suhtes, mis oleks siis kui oleksin köigil nendel puhkudel kaine..

Ja peale 6 kuud kainena… ANNIKA’l oli öigus 101%… mul ei olnud pöhjust karta… köik on endiselt sama löbus ja palju parema enesetundega… ja suhtumine minu olemuse suhtes on isegi parem kui varem.

Kui ma pudelit vöi klaasi näen, siis see läheb kingituseks, aga mitte endale.

AITÄH, SA MUUDSID MU ELU

 (Mees, 35.a)

“Oli väga teistsugune ja huvitav ja põnev kogemus. Nende sõnade kõige paremas mõttes embarassedJa mulle väga väga meeldis embarassed vaatamata sellele, et harjumatu minu jaoks aga kokkuvõttes väga väga hea. Ja ma pean ütlema, et mulle väga meeldis, et kõik see mis sa rääkisid, jõudis mulle sekundiga kohale/silmade ette innocent. Ja sellest hetkest alates kui sa minuga lõpetasid, mul pole kuskilt täna valutanud innocent

“Oli väga teistsugune ja huvitav ja põnev kogemus. Nende sõnade kõige paremas mõttes embarassedJa mulle väga väga meeldis embarassed vaatamata sellele, et harjumatu minu jaoks aga kokkuvõttes väga väga hea. Ja ma pean ütlema, et mulle väga meeldis, et kõik see mis sa rääkisid, jõudis mulle sekundiga kohale/silmade ette innocent. Ja sellest hetkest alates kui sa minuga lõpetasid, mul pole kuskilt täna valutanud innocent

Annika, Sa oled suurepärane kuulaja, tähelepanelik ja kohal oma tegevuses. Oled väga tundlik ja täpne oma sõnades. Imestasin, et tajusid mind nii hästi, minu tundeid ja keha aistinguid. Oskasid suunata mind tundma oma keha, oma tundeid. Imetlen Sinu professionaalsust. Huvitav oli kogeda, et selle protsessi käigus võivad vanad tunded uuesti esile tulla, need on seotud inimestega, sündmustega ja väljenduvad ka kehas, selle aistingutes. Imeline ja Sinuga koos ka turvaline oli lubada tundel olla, kogeda keha pingeid, isegi nutta või vihane olla…. ja peale seda kogeda vabanemist nii kehas kui hinges, puhastumist… Südamest aitäh Sinule…. Kallistan….

Tere, Annika! Tahtsin juba eile kirjutada tegelikult, sest midagi on väga muutunud! Esmaspäeva õhtul pärast teraapiat oli mul meeletult külm, pea valutas, haiguse tunne oli ja kohutav väsimus. Aga teisipäeva hommikul, ESIMEST korda mu kodusoleku ajal, oli mul mingi särts sees ärgates, mis püsis terve päeva, oli tohutu tahtmine õues liikuda, asju teha, elurõõm, tänulikkus elu ees, need asjad, mis teraapia ajal tulla veel ei tahtnud laughing

Mina olen Annikaga regulaarselt koostööd teinud paar kuud. Põhiliselt olen pöördunud tema poole lapse ja kaaluga seotud teemadel. Lapse osas olen tihti tundnud, et ma eelistan omaette olla, ta segab mind palju ja üleüldse koos kuskil käia/olla on raske, sest ta ei käitu nii nagu mina tahaks. Annika on aidanud vabastada järjest neid energiad, mis neid olukordi on põhjustanud ja ikka ja jälle jõuame tagasi minu lapsepõlve. Suurim muutus on olnud minu mõtlemises ja tunnetes, et ma reaalselt tahan oma lapsega koos olla ja mõtlen välja, et kuhu me veel saaksime koos minna või mida ägedat teha. Mul ei ole enam hirmu, et ta teeb mulle häbi ja seda tunnet, et ma pean kogu aeg valvama, et kuidas ja mida ta räägib või käitub. Need olid minu enda sügavad lapsepõlve teemad, mille ma olen saanud Annika abiga ära lahendada. 

Kaalu ja kehaga seotud teemade osas hämmastun iga kord kui Annika kaugseansile tagasisidet annab. Kuna mul on endal vastupanu ja raskusi olnud, et ise seda teemat sügavamalt vaadata/uurida, siis olen tohutult tänulik Annikale, et ta on mind aidanud. See, mis ta kirjutab, vastab nii tõele ja võtab sõnatuks. Pärast viimast seanssi tunnen end päriselt saleda ja ilusana.

Kallis Annika.

Sinuga toimetamine ja minu energiate paika loksutamine on vägev.Ei teadnud isegi paljusi asju ja blokeeringuid,mis takistasid elu elamast reaalselt.Elasin tugevalt minevikus kinni klammerdudes.

Peale sinuga seansse tehes on hakanud asjad hargnema.See on suur töö,mida teed.Eriti minuga laughing.

Oled suure energia Naine.Suudad nii tugevalt loksutada paika asju,millele oleksin pidanud juba ammu otsa vaatama.

Tänan sind ja jaksu edasiseks.

Soovitan sind ka teistele kisskisskiss

Aitähh sulle armas Annika

Armas Annika, olen Sulle ääretult tänulik, et mind hoides aitad vaadata ja peegeldada minu varjukülgi. Tänan, et oled toeks kui nad nähtavaks julgen teha embarassed  olen käinud elus abi otsimas erinevatest teraapiatest kui enam ise pole osanud vôi jaksanud ega nàinud “mis hõõrub”, töö Sinuga on olnud tulemusrikkaim ja võimas! Tànan, et oled! Tànan, et oled otsustanud inimesi aidata!

Aga mul läheb jumala hästi, mõtlesimegi, et selle pea 2 aasta jooksul polegi elukaaslane mind vist nii näinud, et ma isegi klaasi veini ei tee tongue-out

Annika teeb teraapiat sooja südame ja suure pühendumusega. Selgelt on tal ka töökust, annet ja intuitsiooni terapeudina töötamiseks. Enda puhul leidsin tema abiga mitmes sasipuntras selge suuna nende lahendamiseks ja mitmed teemad said teraapia käigus lahendatud ning hiljem oli kergem olla.

Tere armas Annika

Saadan nüüd sulle oma tagasiside.

Energilised võnked on liikunud ülesse ja alla. Nagu oleks Ameerika mägedel. Alguses tundus kõik nii selge. Ja et on kõik tühi. Kuid siis hakkasid tulema küsimustele vastused. Neid on nii palju.

Pole juba pikka aega sellist märkamiste jada elus olnud. Paljud asjad on selgeks saanud ja mõistmine taipamine aitab positiivselt kaasa.

Tegin sinuga NPAd Suhted.

Tead..Peale seda tegemist olen nii rahulik, et isegi lapsed uurivad, et kas ikka kõik korras. Mul on jälle iseendale aega ja naeratan.

Eks nüüd siin veel võtab aega, et kõik paika ilusti loksub, kuid siiski suur algus on tehtud.

Aitähh, et aitasid ja suudan nüüd asju teisiti märgata

Kallistan

Pöördusin Sinu kui NPA terapeudi poole kuna oli probleem et lapsel tuli piss öösel voodisse, ja seda peaaegu iga öö (nt 2 pissivaba ööd järjest oli väga harv). Teine asi oli, et lapsel on kõnega probleeme, ta ei öelnud R-tähte ja kõne on vahel segane. Juba pärast esimest teraapiat jäi öist pissimist palju vähemaks, tänaseks kui oleme teinud mitmeid teraapiaid, on öine piss peaaegu ära jäänud. Ja pärast teist teraapiat, sellest järgmisel hommikul ütles laps sõnades välja R-tähe. See oli minu jaoks nii uskumatu, et kui öise alla pissimise osas arvasin algul et äkki oli see juhus, ei saa olla et ainult ühest teraapiast saab see muutuda, siis pärast R-tähe tulemist olin veendunud et see teraapia tõesti toimib ja sobib mulle. Sa oled nii tore ja armas inimene ja suudan end vabaks lasta Sinuga ja kuidagi nii sujuvalt oleme käinud nii palju olukordi läbi minu elus mis on aastaid ja aastakümneid minu sees istunud, nii hea on see vabanemistunne.

Varem kui nägin, et vene keeles on õppida oli mul tunne, et ma ei viitsi ja ei taha seda teha, aga peale seanssi mis tegime tunnen et kui näen et vene keeles on õppida siis ma tahan seda teha ja teen selle võimalikult vara ära laughing.

Varem ei viitsinud ma kodus õppida väga ning see käis vastu tahtmist, kui peale sensse mis oleme teinud on kodus õppimine muutunud väga palju meeldivamaks smile