Seansi hind

Ühe seansi hind on 175 eurot. Kirjuta ja räägime täpsemalt. 

Mis tehnikat ma seanssidel kasutan?

Seanssidel kasutan FFT Free Falling Technique® meetodit ja tehnikat. 

Tehnika looja ja õpetaja on Ilona Sibold. 2021. aasta jaanuarist olen FFT Free Falling Technique® akadeemia õpilane. 

Mida see tehnika tähendab? 

FFT Free Falling Technique tehnika eesmärk on inimesi aidata läbi vabanemise, valguse ja armastuse. 

See tehnika on suurepärane abivahend inimeste aitamisel. Tehnika aitab vabaneda vanal negatiivsel energial ja sellega tekib tühimik. Tühimiku täidan armastuse ja valgusega. 

FFT Free Falling Technique on väga kiire tehnika. Sa ei pea kogema suuri tundepuhanguid ega kannatust, energia muutus toimub kiirelt ja alati, isegi kui Sa seda ei tunne. Tehnika töötab alati ka siis, kui Sa ei usu energiatöösse, kui Sa ei tunne midagi, kui Sa ei näe midagi. Muutused toimuvad nagunii.

Julgustan Sind tulema seansile ja ise kogema, kuidas muutused saavad olla kiired ja lihtsad!

Mis teemadega ma Sind aidata saan?

– Alkoholisõltuvus

– Suhted – endaga, kaaslasega, lastega

– Tervisehädad

– Toitumine

– Mis toidud sobivad Sinu kehale ja mis mitte 

– Kehakaal

– Enesehinnang

– Enesekindlus

– Töö

– jne.

Kirjuta mulle enda probleemist ja vaatame edasi. 

Kuidas seansid toimuvad?

Seansid toimuvad 1:1 tööna minu teraapiatoas Põhja-Tallinnas või videokõne vahendusel (Facebooki messenger või Skype) või kaugseansina. 

Seansi kestus on 30-60 minutit. 

1:1 seanss

Eraseansi ajal kohtume kas minu teraapiatoas või videokõne vahendusel. Seansi kestvus on umbes 45-60 minutit. Enne seansi saadad Sina mulle teema/probleemi, millega tahad seansi ajal tegeleda. 

Videokõne korral leia endale ruum, kus saad üksi olla ja keegi ei tule segama ning telefon ei helise. 

Kaugseanss

Kaugseansi ajal me omavahel ei suhtle ega näe üksteist, me ei tee videokõnet. Kaugseanss tähendab seda, et Sina oled oma ruumis, mina oma ruumis. Sina istud või pikutad. Mina toimetan Sinu energiaga üksi. 

Eelmisel päeval Sina saadad mulle teema/probleemi, millega tahad seansi ajal tegeleda. Mina saadan Sulle enne seanssi juhendi, kuidas valmistuda. Seansi kestvus on 30 minutit. Seansi ajaks leia endale 30 minutiks rahulik ja vaikne koht, kus saad segamatult olla, nii et keegi Sind ei sega, telefon ei helise, lapsed ei tule segama. Seansi ajal võid magama jääda. Pärast seanssi ma kirjutan Sulle, mida ma leidsin. 

Energia jaoks ei ole vahet, kuidas seanss toimub. Kõik toimib võrdselt nii kaugseansil, videokõnel kui ka näost-näkku kohtumisel.